Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Ярослава Магучіх виграла п’яту медаль поспіль у фіналі Діамантової ліги

На фіналі Діамантової ліги, що відбувся в Цюриху, українські спортсменки Ярослава Магучіх та Юлія Левченко змагалися у стрибках у висоту. Для Магучіх це вже п’ята підряд медаль у фіналі Діамантової ліги.

Успіх Ярослави Магучіх у Цюриху

Перемогу у фіналі Діамантової ліги-2025 серед жінок в стрибках у висоту здобула Нікола Оліслагерс з Австралії, подолавши планку на висоті 2,04 м. Українка Ярослава Магучіх отримала срібну нагороду зі стрибком на 2,02 м, а бронзу виборола британська спортсменка Морган Лейк з результатом 2,00 м.

Юлія Левченко, ще одна представниця України, завершила змагання з результатом 2,00 м.

Результати українських легкоатлеток

Ярослава Магучіх та Юлія Левченко потрапили до фіналу, посівши третє та шосте місця в рейтингу з 35 та 18 очками відповідно. Для Магучіх це вже п’ятий поспіль вихід у фінал: у 2021 році вона здобула срібло, а з 2022 до 2024 років – три золоті медалі. Левченко, у свою чергу, вшосте вийшла у фінал, здобувши три срібні нагороди у 2017-2019 роках.

Конкуренція на фіналі

Окрім українок, у фіналі змагалися срібна та бронзова призерки Олімпіади-2024 Нікола Оліслагерс та Елеанор Паттерсон, переможниця лондонського етапу Морган Лейк, а також німецька легкоатлетка Крістіна Гонзель, яка здобула золото в Лозанні.

Хід змагань

Планка на висоті 2,02 м визначила призерок фіналу. Морган Лейк та Юлія Левченко завершили змагання, де Лейк випередила Левченко за кількістю спроб і отримала бронзу. Оліслагерс лідирувала з першої спроби, Магучіх потребувала дві.

Нікола Оліслагерс встановила особистий рекорд, подолавши 2,04 м, у той час як Магучіх спробувала побити 2,06 м, але не досягла успіху. Таким чином, золото дісталося австралійці, а срібло – українці.

Цей успіх знову довів високий рівень підготовки українських спортсменок, які стабільно демонструють відмінні результати на міжнародній арені.