Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Усику надали відстрочку для захисту титулу WBO проти Паркера

Світова боксерська організація (WBO) прийняла рішення про надання абсолютному чемпіону світу у важкій вазі Олександру Усику відстрочки на проведення переговорів про обов’язковий захист титулу проти новозеландця Джозефа Паркера.

Відкладання бою з Паркером

WBO дозволила Усику відкласти початок переговорів з командою Джозефа Паркера щодо організації захисту чемпіонського поясу. Точний термін, на який відтерміновано переговори, не розголошується.

Сергій Лапін, директор команди Усика, висловив думку, що український боксер не буде поспішати з наступним кроком у своїй кар’єрі. Він наголосив, що Усик заслуговує на відновлення після виснажливих поєдинків та тренувань.

“Протягом останніх півтора року Усик досягнув значних успіхів, двічі ставши безперечним чемпіоном світу у надважкій вазі. Це вимагало великих зусиль. Чемпіон заслужив можливість відновити своє тіло після виснажливих тренувань і травм, які часто залишаються непомітними для більшості. Крім того, він потребує часу для відпочинку та спілкування з родиною,” – зазначив Лапін в інтерв’ю.

Лапін також додав, що Усик має право обирати своє майбутнє самостійно і не поспішати з ухваленням важливих рішень.

Промоутерські новини

Промоутер Френк Воррен нещодавно повідомив, що Усик попросив відтермінувати бій із Паркером через травму. Наприкінці липня WBO призначила бій між Усиком і Паркером, надавши сторонам 30 днів для досягнення угоди. Якщо за цей час вони не дійдуть згоди, буде проведено промоутерські торги.

Нагадаємо, 19 липня на стадіоні Вемблі Усик нокаутував британця Даніеля Дюбуа, вдруге об’єднавши пояси у надважкій вазі.