Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Усик спростував чутки про зламану щелепу в бою з Ф’юрі

Чи дійсно Ф’юрі зламав щелепу Усику у першому бою? Усик розставив крапки над “і”

Український чемпіон у надважкій вазі, Олександр Усик, володар титулів WBO, WBA, WBC та IBO, спростував чутки про те, що Тайсон Ф’юрі зламав йому щелепу під час їхнього першого поєдинку.

Заперечення чуток: Усик про інцидент

У інтерв’ю для Boxing King Media Усик чітко заявив: “Він не зламав мені щелепу. Ні, це не правда”. Раніше з’явилися повідомлення, що після перемоги у бою з Ф’юрі у травні Усик нібито потрапив до лікарні з підозрою на перелом щелепи. Однак, ці чутки виявилися безпідставними.

Жарти про фобії

Коли Усика запитали про його страхи, він пожартував: “Я боюся свою дружину (сміється). Жартую. Я кохаю свою дружину. Я боюся лише свого бога, не хочу засмутити його. Більше нікого”.

Події перед реваншем

23 жовтня Олександр Усик та Тайсон Ф’юрі провели свою першу пресконференцію та битву поглядів перед запланованим реваншем. Захід відбувся у лондонській будівлі Guildhall, де Усик з’явився у незвичному образі Агента 47 з комп’ютерної гри “Хітмен”. Реванш між боксерами відбудеться 21 грудня в саудівському місті Ріяд на арені Kingdom Arena, де проходив їх перший поєдинок у травні.

Плани на андеркард

На даний момент підтверджено п’ять боїв андеркарду, серед яких і виступ українця Сергія Богачука у першій середній вазі. Його суперником стане узбекистанець Ісраїл Мадрімов.

Спортсмени продовжують підготовку до майбутнього поєдинку, який обіцяє бути не менш захоплюючим, ніж їхня перша зустріч у рингу.