Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

US Open-2025: суперники українських тенісисток після жеребкування

Відбувся жеребкування першого кола одиночного розряду престижного турніру Grand Slam – US Open-2025, у якому беруть участь чотири українські спортсменки. Це Еліна Світоліна, Марта Костюк, Даяна Ястремська та Юлія Стародубцева.

Українські тенісистки на US Open-2025: перші суперниці

Під час жеребкування троє українських тенісисток отримали статус сіяних. Еліна Світоліна отримала 12-й номер посіву, Марта Костюк – 27-й, а Даяна Ястремська – 30-й.

Еліна Світоліна, вже відома своєю майстерністю, стартуватиме проти угорки Анни Бондар. Це буде їхня третя зустріч, в попередніх двох перемогла Світоліна.

Марта Костюк змагатиметься з британкою Кеті Бултер, яка здобула перемогу над Костюк у березні 2024 року.

Даяна Ястремська зустрінеться з безпрапорною Анастасією Павлюченковою. Востаннє вони змагалися в Осаці у 2019 році, коли перемогу здобула Павлюченкова.

Ще одна українка, Юлія Стародубцева, зіграє проти “нейтральної” Анни Блінкової. Це буде їхня перша зустріч на корті.

Матчі першого кола Відкритого чемпіонату США з тенісу проходитимуть протягом трьох днів – 24, 25 і 26 серпня.

Кваліфікаційні перипетії

На жаль, три українські тенісистки – Дарія Снігур, Анастасія Соболєва та Олександра Олійникова – не змогли подолати кваліфікацію, вибувши в першому колі. Також невдало завершився турнір для українця Віталія Сачка.

Зазначимо, що минулого року українка Людмила Кіченок у дуеті з латвійкою Єленою Остапенко здобула перемогу в парному турнірі US Open.

Попереду українських спортсменок чекають складні випробування, але вони вже довели, що можуть змагатися на найвищому рівні. Сподіваємось, що вони продемонструють свою майстерність і порадують вболівальників.