Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Світоліна і Стародубцева пройшли до третього раунду турніру WTA 1000 у Монреалі

На тенісному турнірі WTA 1000 в Монреалі українські спортсменки Еліна Світоліна та Юлія Стародубцева успішно вийшли у третє коло. Обидві тенісистки змогли подолати своїх суперниць у другому раунді, використавши всього два сети.

Юлія Стародубцева здолала суперницю Магдалену Френх

У матчі проти польської тенісистки Магдалени Френх, яка була 21-ю сіяною, Юлія Стародубцева зуміла виграти за 1 годину та 8 хвилин із рахунком 6:1, 6:1. Це був третій очний двобій між тенісистками, і попередні два завершилися на користь польки.

Стародубцева почала гру з ривка 5:0, після чого Френх змогла взяти свою подачу. Проте Юлія завершила партію, закривши рахунок. У другому сеті українка виграла перших два гейми, і хоча полька зменшила відставання, Стародубцева виграла наступні чотири гейми поспіль, завершивши матч.

У наступному колі Юлія Стародубцева зустрінеться з данською тенісисткою Кларою Таусон, яка зайняла 16-ту сходинку в турнірній таблиці.

Еліна Світоліна обіграла Каміллу Рахімову

Еліна Світоліна розпочала змагання у Монреалі з другого кола, будучи десятою сіяною. Її суперницею стала Камілла Рахімова, яку Світоліна перемогла з рахунком 7:5, 6:2.

Перший сет Еліна почала з переваги 5:1, але Рахімова змогла зрівняти рахунок, взявши чотири гейми поспіль. Проте вирішальні два гейми залишилися за Світоліною. У другій партії тенісистки обмінялися брейками, і за рівного рахунку 2:2 українка взяла чотири гейми поспіль, завершивши гру на свою користь.

У наступному колі Еліна зустрінеться з “нейтральною” Анною Калінською.

Раніше також до третього кола пробилися українки Марта Костюк та Даяна Ястремська, які змагатимуться з австралійкою Дар’єю Касаткіною та американкою Еммою Наварро відповідно.

Чотири українські тенісистки, які продовжують боротьбу у турнірі, демонструють високий рівень гри, що дозволяє їм впевнено крокувати до наступних етапів змагань.