Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Шахтар поступився Панатінаїкосу в серії пенальті та перейде до Ліги конференцій

Донецький “Шахтар” завершив свою участь у кваліфікації Ліги Європи після поразки від грецького “Панатінаїкоса” у серії пенальті. Тепер команда продовжить свої виступи у плейоф Ліги конференцій.

Перший матч між командами завершився без голів. Матч-відповідь, що відбувся у Кракові на міському стадіоні, також завершився нульовою нічиєю. У серії пенальті успішнішими виявилися грецькі футболісти, які перемогли з рахунком 4:3.

Хід матчу Шахтар – Панатінаїкос

На 19-й хвилині першого тайму “Шахтар” мав перший шанс відзначитися, коли Педро Енріке пробив над поперечиною. Незабаром Артем Бондаренко також пробивав по воротах, але його удар заблокували.

На 33-й хвилині Валерій Бондар мав нагоду забити, але голкіпер зумів зупинити м’яч. Перед перервою Невертон забив, але гол скасували через положення поза грою.

У другому таймі Педро Енріке пробив над воротами після кутового, а Олег Очеретько невлучно бив з дальньої відстані.

За десять хвилин до завершення основного часу “Шахтар” залишився у меншості через вилучення Очеретька. На 89-й хвилині “гірники” створили два небезпечні моменти, але Невертону та Кауану Еліасу не вдалося їх реалізувати.

Основний час і додаткові тайми завершилися нічиєю. У серії пенальті “Шахтар” припустився трьох промахів, тоді як греки зробили лише два.

Шахтар – Панатінаїкос – 0:0 (пен. 3:4)

  • Вилучення: Очеретько, 82 хвилина

Після поразки “Шахтар” продовжить свої виступи у плейоф Ліги конференцій, де зустрінеться зі швейцарським “Серветтом”.

Пов’язані теми: