Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Шахтар і Динамо дізналися суперників у Лізі конференцій: проти кого гратимуть

29 серпня в Монако відбулося жеребкування основного етапу Ліги конференцій сезону 2025/26. Україну в цьому турнірі представляють два клуби – донецький Шахтар та київське Динамо.

Особливості Ліги конференцій 2025/26

Цей сезон є другим поспіль у новому форматі проведення турніру. В основному етапі змагатимуться 36 команд, які зустрінуться у шести турах. Перший тур заплановано на 2 жовтня, а завершальний, шостий, відбудеться 18 грудня 2025 року. Після основного етапу вісім найкращих клубів вийдуть до 1/8 фіналу. Команди, які займуть місця з 9 по 24, продовжать боротьбу за вихід до наступного раунду.

Результати жеребкування

  • Шахтар: Легія Варшава (Польща), Шемрок Роверс (Ірландія), Рієка (Хорватія), Абердін (Шотландія), Брейдаблік (Ісландія), Хамрун Спартанс (Мальта).
  • Динамо: Фіорентина (Італія), Крістал Пелес (Англія), Зрінськи (Боснія і Герцеговина), Омонія (Кіпр), Ноах (Вірменія), Самсунспор (Туреччина).

Фінал Ліги конференцій заплановано на 27 травня 2026 року в німецькому Лейпцигу.

Чинний переможець Ліги конференцій

Чинним чемпіоном турніру є лондонський Челсі, який у фіналі обіграв команду Бетіс з рахунком 4:1.

Фото: ФК Шахтар

Ліга конференцій продовжує дивувати вболівальників новими змаганнями та несподіваними результатами. Цього року українські команди мають шанс показати себе на міжнародній арені та здобути важливі перемоги в європейському футболі.