Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Менеджер Усика розповів про плани після відмови від титулів боксера

Плани Усика на завершення кар’єри в США

Колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик розглядає можливість завершити свою боксерську кар’єру в США. Про це заявив його спортивний директор Сергій Лапін. Він повідомив, що це рішення було прийняте з перспективою майбутнього суперважкої ваги. Усик звільнив свої титули, щоб дати шанс Ентоні Джошуа поборотися за них і знову об’єднати чемпіонські пояси.

Лапін підкреслив, що для Олександра пріоритетом залишається завершення кар’єри саме в Сполучених Штатах. Саме там українець хоче поставити фінальну крапку у своїй спортивній спадщині. Також менеджер зазначив, що Усик залишить собі пояс The Ring, який символізує лінійного чемпіона дивізіону.

Історичний шлях Усика

26 червня Олександр Усик оголосив про своє рішення зробити вакантними всі свої чемпіонські титули. Він став першим боксером, який тричі досягав статусу абсолютного чемпіона світу в епоху чотирьох основних поясів. Вперше цей успіх він здобув у 2018 році в крузервейті, а потім двічі — у надважкій вазі у 2024 та 2025 роках.

Після звільнення поясів WBC, WBA та IBF, Ріко Верховен кинув виклик Усику на реванш. У травні 2026 року українець переміг нідерландця у напруженому поєдинку, що відбувся в Єгипті.

На даний момент, Олександр Усик планує завершити свою кар’єру в США, залишаючи за собою незабутню спадщину в світі боксу.