Олімпійська чемпіонка з України Ярослава Магучіх завоювала перше місце на дев’ятому етапі Діамантової ліги-2025, що проходив у польській Сілезії. Її тріумф став можливим завдяки підкоренню висоти 2.00 метри, що принесло їй золоту медаль.
Змагальний шлях Магучіх у Сілезії
У секторі для стрибків у висоту Магучіх змагалася з сімома іншими легкоатлетками, серед яких була срібна призерка Олімпіади-2024, австралійка Нікола Оліслагерс. Магучіх і Оліслагерс пропустили перші чотири висоти, почавши змагання з планки на 1.91 м. Цю висоту підкорила також німкеня Імке Оннен. На висоті 1.94 м Оннен припинила змагання, залишившись на третьому місці.
На висоті 1.97 м Магучіх та Оліслагерс продовжили змагання, але лише Магучіх вдалося подолати 2.00 м з другої спроби. Ще одна українська спортсменка, Катерина Табашник, завершила змагання на шостій позиції.
– У цьому сезоні результат не має значення – головне, що ти змагаєшся. Навіть якщо результат не вдалий, треба цьому радіти. Попередні два старти були для мене невдалі, але я писала в Instagram “Don’t push the horses”, тому що це просто змагання та крок уперед, – зазначила Магучіх.
Ярослава побила рекорд етапу на 2 см, встановлений іншою українкою, Юлією Левченко. Це перше золото Магучіх у чотирьох етапах Діамантової ліги цього року. Попереднього разу вона перемогла в травні на етапі в Шаосіні, а також здобула золото в Сямені. Срібні нагороди їй вдалося вибороти в Стокгольмі та Парижі, проте на етапі в Лондоні вона залишилась без медалі.





