Катерина Усик, дружина відомого боксера Олександра Усика, висловила свої емоції після того, як її чоловік здобув перемогу над Даніелем Дюбуа. Після бою, що відбувся на арені Вемблі в Лондоні, вона поділилась своїми почуттями через публікацію в соціальних мережах.
Емоційне звернення Катерини
Катерина, яка активно підтримувала чоловіка під час поєдинку, написала: “Мій чемпіон. Мій герой. Моя гордість. Я бачила, як ти йшов до цієї перемоги день за днем. Скільки праці, скільки сили, скільки віри ти вклав. Ти – справжній воїн. Ти – приклад для наших дітей, для України, для всього світу. Я дякую Богові за тебе. Я дякую тобі – за силу, за любов, за те, що навіть у найважчі моменти залишаєшся світлом.”
Вона додала: “Ми з тобою завжди – і в молитвах, і в серці, і в кожному бою. Пишаюся тобою безмежно. Люблю тебе безмежно. З перемогою, коханий!”
Перемога Олександра Усика
Олександр Усик, 38-річний боксер, в п’ятому раунді бою-реваншу на стадіоні Вемблі здолав Даніеля Дюбуа. Ця перемога дозволила йому знову об’єднати основні пояси в надважкій вазі та стати дворазовим абсолютним чемпіоном. Це досягнення є унікальним, адже жоден боксер в еру чотирьох поясів не зміг досягти подібного.
Подяка Олександра
Після тріумфу Олександр Усик поділився чорно-білим фото у соцмережах, на якому він обіймає Катерину, підписавши його словами: “Ти – моя підтримка і моє все!”
Фото: Катерина Усик





