Капітан лондонської команди “Тоттенгем” Сон Хин Мін заявив про свій намір залишити клуб після завершення сезону 2024/25. Це рішення, за його словами, було найскладнішим у його кар’єрі.
Прощання Сон Хин Міна з “Тоттенгемом”
Хоча контракт корейського футболіста із “Тоттенгемом” діє до 2026 року, Сон вирішив змінити команду під час літнього трансферного вікна. Під час пресконференції перед стартом сезону в Азії він зазначив, що це рішення далося йому нелегко через величезну кількість позитивних спогадів, які пов’язують його з командою.
– Перед початком пресконференції я хотів сказати, що вирішив покинути клуб цього літа. Це було найважче рішення в моїй кар’єрі, стільки чудових спогадів. Було так важко ухвалити його, – сказав Сон.
Сон підкреслив, що йому потрібні зміни для подальшого розвитку, адже десятирічний період у клубі – це значний відрізок часу. “Я приїхав у північний Лондон ще дитиною, у віці 23 років. Залишаю клуб дорослим, гордим чоловіком,” – додав він.
Після оголошення про своє рішення футболіст не міг стримати емоцій.
Кар’єра Сон Хин Міна в “Тоттенгемі”
Сон Хин Мін приєднався до “Тоттенгема” у 2015 році, перейшовши з німецького клубу “Баєр Леверкузен”. За цей час він відіграв 454 матчі за команду, забивши 173 голи у різних турнірах. Минулого сезону він забив сім голів у Прем’єр-лізі, а його команда посіла 17-те місце. Втім, він здобув свій перший трофей із “шпорами”, вигравши Лігу Європи.
У середині липня головний тренер “Тоттенгема” Томас Франк натякав на можливий відхід Сона, але відмовився підтвердити, хто буде капітаном у новому сезоні.





