Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Ферстаппен розвіяв чутки про свій відхід з Red Bull

Макс Ферстаппен, чинний чемпіон Формули-1, офіційно підтвердив, що буде залишатися в команді Red Bull до 2026 року, розвіявши всі чутки про можливий перехід до Mercedes. Цю заяву він зробив напередодні Гран-прі Угорщини.

Ферстаппен залишається в Red Bull

Незважаючи на те, що результати Red Bull останнім часом не такі вражаючі, зокрема через майбутні зміни в регламентах, Ферстаппен не планує залишати команду. Чутки про його можливий перехід до Mercedes з’явилися після заяв керівника цієї команди Тото Вольффа.

Контракт Ферстаппена з Red Bull дійсний до 2028 року, але є можливість його дострокового розірвання. На питання журналістів про майбутнє, Макс відповів, що “люди багато базікають”, але він сам вважає за краще мовчати.

– Люди протягом усього сезону багато говорять, а той, хто дійсно має говорити, мовчить. Це я. І роблю це навмисно, оскільки немає сенсу розкидатися словами. Деякі просто люблять піднімати галас, деякі створюють драму, – зазначив гонщик.

Макс також розповів, що вже обговорював з командою Red Bull плани на наступний рік, що підтверджує його наміри залишатися з ними надалі.

Після 13 етапів сезону Формули-1 команда Red Bull займає четверте місце в Кубку конструкторів, маючи 192 очки. Лідером же є McLaren з 516 балами. В особистому заліку Ферстаппен займає третю позицію з 185 очками, поступаючись лише Оскару Піастрі (266) та Ландо Норрісу (250).

Спекуляції навколо майбутнього Ферстаппена досягли піку після зміни керівника Red Bull Крістіана Хорнера та чуток про його відпочинок з Тото Вольффом на Сардинії.

Пов’язані теми:

Ферстаппен залишиться вірним своїй команді, незважаючи на всі чутки та спекуляції. Його впевненість у цьому підкріплює стабільність у стосунках з Red Bull та плани на майбутнє.