Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Джозеф Паркер прагне бою з Олександром Усиком після тривалого очікування

Володар тимчасового титулу WBO у надважкій вазі Джозеф Паркер привітав Олександра Усика, абсолютного чемпіона світу у гевівейті, з перемогою над британцем Даніелем Дюбуа. Бій відбувся на арені Вемблі в Лондоні та завершився достроковою перемогою українця в п’ятому раунді.

Паркер висловлює бажання зустрітися в ринзі з Усиком

Новозеландський боксер Джозеф Паркер виявив бажання битися з Усиком. На своїй сторінці у соцмережі він опублікував відео, де привітав Усика з перемогою, натякаючи на можливий поєдинок у майбутньому. Паркер написав: “Чудова робота, Олександре. Відпочинь, скоро побачимось”.

У коментарі одному з боксерських видань Паркер висловив сподівання, що одного дня йому випаде можливість провести бій з непереможним Усиком. “Я чекав цього надто довго”, – зізнався боксер. Він зазначив, що Усик є винятковим спортсменом, який постійно тримає суперника у напрузі, і що поєдинок з ним буде справжнім випробуванням.

Історична перемога Усика

Олександр Усик нокаутував Даніеля Дюбуа у п’ятому раунді бою-реваншу на Вемблі. Ця перемога дозволила українцю знову об’єднати пояси у надважкій вазі та стати дворазовим абсолютним чемпіоном гевівейту. Поєдинок пройшов у гострій спортивній боротьбі, де Усик демонстрував свою майстерність та витривалість.

Джозеф Паркер, спостерігаючи за поєдинком, був вражений виступом Усика. “Я сидів на краєчку свого місця і думав: Що ж буде далі? Тепер маємо скласти план. Я повинен вийти на ринг і битися. Я чекав надто довго”, – підсумував Паркер.