Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Динамо вилетіло з кваліфікації Ліги чемпіонів після другої поразки від Пафоса

Київське “Динамо” зазнало поразки від кіпрського “Пафосу” у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону 2025/26. Ця невдача змусила команду перейти до Ліги Європи.

Матч між “Пафосом” та “Динамо Київ” відбувся на стадіоні Limassol Stadium у Лімасолі, де господарі здобули перемогу з рахунком 2:0. За підсумками двох матчів рахунок склав 3:0 на користь “Пафоса”.

Хід гри: Пафос – Динамо Київ

Господарі поля відкрили рахунок уже на другій хвилині, скориставшись помилкою в захисті киян. Забитий м’яч на свій рахунок записав форвард команди з Кіпру Міслав Оршич.

Незабаром “Динамо” мало шанс зрівняти рахунок, але захисники “Пафоса” заблокували удар Віталія Буяльського.

У другій половині гри Оршич віддав передачу в штрафний майданчик, де Жуан Коррея відправив м’яч у ворота Руслана Нещерета, закріпивши перевагу своєї команди.

Підсумок матчу: Пафос – Динамо Київ 2:0

  • Голи: Оршич, 2; Коррея, 55

У першій зустрічі, яка пройшла в Любліні, “Динамо” також зазнало поразки від “Пафоса” з рахунком 0:1.

Тепер у плей-офф Ліги Європи “Динамо” зустрінеться з переможцем пари “Маккабі Тель-Авів” (Ізраїль) – “Хамрун Спартанс” (Мальта). Перша гра між цими командами завершилася перемогою ізраїльської команди з рахунком 2:1.