Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Українська топтенісистка відмовилася від участі у Вімблдоні-2025

Ангеліна Калініна не виступить на Вімблдоні-2025

Одна з найкращих українських тенісисток Ангеліна Калініна вирішила не брати участь у Вімблдоні-2025, одному з найпрестижніших турнірів серії Grand Slam, що проходить на трав’яних кортах.

Відмова Калініної від участі у турнірі

Згідно з офіційними даними, 28-річна Калініна відмовилася від змагань у цьогорічному Вімблдоні. Причини такого рішення залишаються невідомими, але не виключено, що вони пов’язані з травмами чи іншим фізичним станом спортсменки.

На початку червня Ангеліна не змогла завершити свій початковий матч на турнірі WTA 125 у Барі, де її суперницею була Ірина Шиманович. У зв’язку з цим, місце Калініної в основному раунді Вімблдону займе японська тенісистка Аой Іто.

Хто з українок зіграє на Вімблдоні-2025

Попри відсутність Калініної, на Вімблдоні-2025 Україну представлятимуть чотири тенісистки. Серед них Еліна Світоліна, яка є 13-ю сіяною, Марта Костюк (26-та сіяна), а також Даяна Ястремська і Юлія Стародубцева.

Турнір проходитиме з 30 червня по 13 липня. Чинною чемпіонкою жіночого одиночного розряду є Барбора Крейчикова з Чехії, яка в минулорічному фіналі перемогла Жасмін Паоліні у трьох сетах.

Таким чином, українські фанати тенісу матимуть змогу підтримати своїх улюблених спортсменок на одному з найвідоміших турнірів світу, хоча й без участі Калініної.