Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Шахтар звільнив Пушича з посади головного тренера команди

Футбольний клуб “Шахтар” оголосив про припинення співпраці з головним тренером Маріно Пушичем. Разом із ним клуб покидає і весь тренерський штаб. Це рішення було оприлюднено пресслужбою клубу.

Розірвання контракту з Пушичем

Сьогодні “Шахтар” офіційно повідомив про завершення співпраці з Маріно Пушичем, який обіймав посаду головного тренера. Разом з ним залишає клуб і його тренерський штаб, – сказано в офіційному повідомленні.

Про звільнення Пушича стало відомо після завершення останнього матчу сезону УПЛ 2024/25, де “Шахтар” зіграв унічию з “Рухом” з рахунком 1:1. Причини розірвання контракту не були озвучені, але клуб побажав тренеру успіхів у подальшій кар’єрі.

Сезон 2024/25 став одним із найгірших для “Шахтаря” за останні 29 років, адже команда завершила чемпіонат України на третьому місці.

Маріно Пушич: шлях у “Шахтарі”

Маріно Пушич очолив “Шахтар” у жовтні 2023 року. Протягом своєї тренерської каденції команда провела 71 офіційний матч, здобувши 44 перемоги, 13 нічиїх та зазнавши 14 поразок.

Під його керівництвом “гірники” здобули “золотий дубль” у сезоні 2023/24 та виграли 15-й в історії клубу Кубок України в сезоні 2024/25.

Новий кандидат на тренерське місце

Основним кандидатом на посаду нового головного тренера “Шахтаря” вважається Арда Туран, нинішній наставник турецького клубу “Еюпспор”. Нещодавно з’явилася інформація про те, що він вже підписав контракт із “Шахтарем”.

Зміни в керівництві команди стали сюрпризом для багатьох фанатів, які сподіваються на покращення результатів у майбутніх сезонах.