У швейцарському Ньоні 18 червня відбулося жеребкування другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій, за результатами якого стали відомі суперники українських клубів Олександрії та Полісся.
Суперники Олександрії та Полісся у кваліфікації Ліги конференцій
Клуб Олександрія отримав право участі в єврокубку, посівши друге місце в українському чемпіонаті. Спочатку команда мала боротися у Лізі Європи, проте через перемогу Шахтаря у національному Кубку, Олександрія продовжила свій шлях у Лізі конференцій. Таким чином, Шахтар змагатиметься у відборі Ліги Європи, а Олександрія — у Лізі конференцій.
Команда Полісся, завоювавши четверте місце в Українській Прем’єр-лізі (УПЛ), отримала право на участь у Лізі конференцій.
Суперником Олександрії стане колектив, який зазнає поразки у поєдинку Ліги Європи між кіпрським АЕКом і сербським Партизаном.
Щодо Полісся, то житомирський клуб змагатиметься з переможцем пари Борац (Боснія) та Санта-Колома (Андорра).
Перші зустрічі для Олександрії та Полісся відбудуться 24 липня, де вони будуть номінально господарями, а матчі-відповіді заплановані на 31 липня.
Інші потенційні суперники
Визначено також потенційних суперників для української команди Шахтар. У разі перемоги над фінським Ільвесом Тампере на першому етапі кваліфікації Ліги Європи, Шахтар зустрінеться з турецьким Бешикташем. Якщо ж Шахтар зазнає поразки, то у другому турі Ліги конференцій їх суперником стане нідерландський АЗ.
Фото: ФК Полісся
Теми, що також можуть зацікавити:
- Ліга конференцій
- Олександрія
- ФК Полісся
- Футбол





