Футболіст збірної України та клубу Борнмут Ілля Забарний отримав свою першу червону картку після переїзду до Англії.
Вилучення сталося під час матчу Борнмут – Вулвергемптон у 26-му турі АПЛ.
Матч Борнмут – Вулвергемптон: вилучення Забарного
Арбітр показав червону картку українському захиснику на 33-й хвилині гри за грубий фол проти Раяна Аїта-Нурі, лівого захисника Вулвергемптона.
Спочатку суддя дав Забарному жовту картку, але після перегляду повтору змінив своє рішення, надавши червону.
На відеоповторі було видно, як Ілля, намагаючись виконати підкат, вдарив прямою ногою у опорну ногу суперника.
Це перше вилучення Забарного у складі Борнмута і четверте загалом у його кар’єрі. Раніше три червоні картки він отримав, граючи за київське Динамо.
Тривалість дискваліфікації Забарного визначить Федерація футболу Англії. Вона може становити від одного до трьох матчів.
До цього вилучення Ілля зіграв у всіх 25 матчах, стартуючи у кожному з них у складі Борнмута в поточному сезоні Прем’єр-ліги.
Щодо результату гри Борнмут – Вулвергемптон, то вона завершилась поразкою команди Забарного з рахунком 0:1. У турнірній таблиці Борнмут займає шосте місце з 43 очками, тоді як Вулвергемптон з 22 очками розташувався на 17-му місці.





