Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Іспанії вітер повалив суддівську вишку на українського тенісиста

Трагедія на тенісному корті в Іспанії: на українця впала суддівська вишка

Непередбачувані погодні умови стали причиною нещасного випадку на тенісному турнірі в іспанському Монтемарі. Вітер повалив суддівську вежу, яка впала на українського тенісиста Еріка Ваншельбойма, коли він розпочав розминку перед чвертьфінальним матчем ATP Challenger.

Неприємний інцидент на корті

Ерік Ваншельбойм, шоста ракетка України у одиночному розряді, планував зустрітися на корті у парі з Денисом Євсєєвим з Казахстану проти команди Даніеля Рінкона з Іспанії та Абдаллаха Шелбайха з Йорданії. Однак після падіння вишки тенісист вирішив знятися з турніру.

Момент інциденту був зафіксований камерами та поширений Ваншельбоймом у своєму Instagram. У сторис він написав: “Прощавай, ніс”, супроводжуючи це знімком із саднами на грудях. На щастя, обійшлося без переломів, хоча ніс сильно напух від удару.

Після цього інциденту Ерік ризикує втратити 16 очок в рейтингу та призові у розмірі €440, оскільки організатори турніру поки що не зробили офіційних заяв з цього приводу.

Попередні досягнення Ваншельбойма на турнірі

До інциденту Ваншельбойм разом з партнером обіграв болгарина Адріана Андреєва та молдованина Єгора Матвієвічі у двох сетах з рахунком 6:3, 6:2 на старті парного турніру в Монтемарі. В одиночному розряді Ерік дійшов до другого кола, де поступився Джерарду Кампані Лі з Республіки Корея у трьох сетах.

Цей випадок ставить під сумнів безпеку учасників на майбутніх турнірах, а також вимагає від організаторів посилити заходи безпеки на спортивних майданчиках.

Фото: Instagram/Ерік Ваншельбойм