Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Світоліна завершила участь у турнірі в ОАЕ поразкою у трисетовому матчі

Еліна Світоліна завершила участь у змаганнях в ОАЕ після напруженого трисетового матчу

Українська тенісистка Еліна Світоліна припинила виступи на престижному турнірі WTA 1000 у Дубаї після поразки в другому колі. Її суперницею стала данська спортсменка Клара Таусон, яка перемогла у напруженому трисетовому поєдинку з рахунком 6:7 (5:7), 6:3, 6:7 (4:7).

Деталі матчу між Світоліною та Таусон

Поєдинок на корті тривав 2 години та 43 хвилини. Світоліна здійснила сім ейсів, але також допустила чотири подвійні помилки. Натомість Таусон виконала дев’ять ейсів і припустилася лише двох подвійних помилок.

Перша партія була дуже напруженою, обидві спортсменки постійно обмінювалися брейками. Таусон змогла взяти верх лише на тайбрейку. У другій партії данка лідирувала з рахунком 3:0, однак Світоліна зібралася з силами і виграла шість наступних геймів, зрівнявши рахунок у партіях.

Третій сет розпочався невдало для українки, яка програла свою подачу, але зуміла зрівняти рахунок у десятому геймі, зробивши брейк. Доля поєдинку вирішилася на тайбрейку, де Таусон, скориставшись четвертим матчпойнтом, здобула перемогу.

Наразі Даяна Ястремська залишається єдиною українкою на турнірі у Дубаї. Вона в другому колі обіграла “нейтральну” тенісистку Анастасію Потапову і тепер гратиме за вихід у чвертьфінал проти другої ракетки світу Іги Свьонтек.