Підтримка України: Стрьомсгейм змагається з прапором на прицілі
Норвезький біатлоніст Ендре Стрьомсгейм, який здобув перемогу в першій індивідуальній гонці сезону на Кубку світу, виступає зі синьо-жовтим прапором на своїй гвинтівці.
Під час гонки, яка відбулася у фінському місті Контіолахті, можна було помітити український прапор на прицілі його гвинтівки.
Стрьомсгейм змагається із жовто-синім прицілом
Від початку сезону Кубка світу, Стрьомсгейм змагається з жовто-синім прапором на прицілі своєї гвинтівки. У своєму інтерв’ю спортсмен пояснив, що таким чином хоче показати підтримку Україні.
— Це жахливо, що вторгнення триває так довго. Я вважаю дуже важливим робити все можливе, щоб підтримати Україну. Саме тому я розмістив (український, – Ред.) прапор на прицілі, – сказав він після своєї перемоги у гонці.
Завдяки цій перемозі, Стрьомсгейм став лідером загального заліку Кубка світу з біатлону. У наступній спринтерській гонці, яка відбудеться 6 грудня, він стартуватиме у червоній майці лідера.
Інші результати гонки
- Віталій Мандзин, 21-річний українець, фінішував четвертим у короткій індивідуальній гонці, не допустивши жодного промаху на вогневих рубежах.
- Дмитро Підручний завершив гонку в першій десятці, маючи два промахи у пасиві.
Таким чином, українські спортсмени продовжують демонструвати високі результати на змаганнях світового рівня.





