Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Стрьомсгейм проведе сезон під синьо-жовтим прапором на підтримку України

Підтримка України: Стрьомсгейм змагається з прапором на прицілі

Норвезький біатлоніст Ендре Стрьомсгейм, який здобув перемогу в першій індивідуальній гонці сезону на Кубку світу, виступає зі синьо-жовтим прапором на своїй гвинтівці.

Під час гонки, яка відбулася у фінському місті Контіолахті, можна було помітити український прапор на прицілі його гвинтівки.

Стрьомсгейм змагається із жовто-синім прицілом

Від початку сезону Кубка світу, Стрьомсгейм змагається з жовто-синім прапором на прицілі своєї гвинтівки. У своєму інтерв’ю спортсмен пояснив, що таким чином хоче показати підтримку Україні.

— Це жахливо, що вторгнення триває так довго. Я вважаю дуже важливим робити все можливе, щоб підтримати Україну. Саме тому я розмістив (український, – Ред.) прапор на прицілі, – сказав він після своєї перемоги у гонці.

Завдяки цій перемозі, Стрьомсгейм став лідером загального заліку Кубка світу з біатлону. У наступній спринтерській гонці, яка відбудеться 6 грудня, він стартуватиме у червоній майці лідера.

Інші результати гонки

  • Віталій Мандзин, 21-річний українець, фінішував четвертим у короткій індивідуальній гонці, не допустивши жодного промаху на вогневих рубежах.
  • Дмитро Підручний завершив гонку в першій десятці, маючи два промахи у пасиві.

Таким чином, українські спортсмени продовжують демонструвати високі результати на змаганнях світового рівня.