Динамо швидко забило, але втратило перемогу в матчі з Колосом в УПЛ
У 15-му турі чемпіонату України з футболу київське “Динамо” зіграло внічию з “Колосом” із Ковалівки. Поєдинок на стадіоні у Ковалівці завершився з рахунком 1:1.
Як розгортався матч Колос – Динамо Київ
Протягом першої половини гри господарі поля більше контролювали м’яч, але в кількості ударів незначну перевагу мали підопічні Олександра Шовковського — три удари в площину воріт проти двох.
Кияни відзначилися першими на 5-й хвилині. Назар Волошин віддав м’яч Володимиру Бражку, який з-за меж штрафної зони влучив у кут воріт суперника.
Після забитого голу “Динамо” трохи зменшило свій натиск, а “Колос” намагався знайти слабкі місця в обороні гостей. На 33-й хвилині господарям вдалося зрівняти рахунок. Даніель Алефіренко отримав передачу від Джованні Болівара, пробив, і м’яч, рикошетом від Тараса Михавка, залетів у ворота Георгія Бущана.
У другій половині гри “Динамо” суттєво переважало суперника за ударами і контролем м’яча, однак здобути перемогу не вдалося. Господарі нерідко фолили (отримали п’ять жовтих карток), щоб зберегти свої ворота у безпеці.
Відеоогляд матчу Колос – Динамо Київ
Колос – Динамо Київ – 1:1
- Голи: Алефіренко, 33 – Бражко, 5
Після цього матчу “Динамо”, втративши два очки, зрівнялося з “Олександрією” за загальною кількістю балів — по 36 у кожної команди після 14 матчів. Вже наступного тижня команди Шовковського і Ротаня проведуть два матчі — 4 грудня в Олександрії та 8 грудня в Києві.
“Колос”, завдяки нічиїй, набрав 14 очок і посів 12-те місце в турнірній таблиці.





