Перемога Динамо U-19 над Корріку U-19 у юнацькій Лізі УЄФА
Юні футболісти київського Динамо U-19 здобули вражаючу перемогу над своїми суперниками з Косова, командою Корріку U-19, у першому матчі третього етапу плей-оф юнацької Ліги УЄФА. Зустріч відбулася в польському місті Стальова-Воля, де українські спортсмени здобули перемогу з рахунком 5:0.
Хід матчу: Динамо U-19 проти Корріку U-19
Від початку гри кияни взяли контроль у свої руки. Проте, перший гол у ворота суперників вдалося забити лише в другій частині першого тайму. Кирило Осипенко відкрив рахунок, скориставшись передачею від партнера. Далі Матвій Пономаренко збільшив перевагу Динамо, забивши гол у дотик з кількох метрів.
У другому таймі Пономаренко здобув ще два голи, зокрема один з пенальті на 73-й хвилині, оформивши хет-трик. Іван Андрейко завершив гру, забивши фінальний гол у компенсований час.
Відеоогляд матчу Динамо U-19 – Корріку U-19
Матч-відповідь між командами U-19 Динамо та Корріку заплановано на 11 грудня. Переможець цього двобою отримає можливість продовжити змагання у плей-оф турніру.
Юнацька Ліга УЄФА: підсумки матчу Динамо – Корріку
- Голи: Осипенко, 27; Пономаренко, 32, 58, 74 (пен.); Андрейко, 90+4
Загалом, десять найкращих команд з Шляху чемпіонів приєднаються до 22 команд з Шляху Ліги чемпіонів. Добрі перспективи для виходу має також команда Шахтар U-19, яка займає восьму позицію в турнірній таблиці з 10 очками.





