Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Девіс звинуватив Берінчика у расизмі на пресконференції: “Я надеру йому дупу”

Берінчик і Девіс: Напружена пресконференція перед боєм у Нью-Йорку

Напередодні важливого поєдинку в Нью-Йорку, який відбудеться в ніч із 14 на 15 лютого, чемпіон світу у легкій вазі за версією WBO Денис Берінчик та претендент на титул Кішон Девіс провели пресконференцію та традиційну битву поглядів.

Берінчик: Тренування і війна в Україні

Під час зустрічі з пресою Денис Берінчик ще раз нагадав про важку ситуацію в Україні, зазначивши, що війна триває, а щоденні обстріли стали звичною реальністю. Він підкреслив, що довгі 25 років наполегливої праці привели його до можливості виступати на легендарній арені Медісон-сквер-гарден.

— Тренувався і готувався до захисту. В Україні йде війна, нічого не змінилося, окрім щоденних обстрілів, ракет і бомб, – сказав Берінчик.

Він також висловив повагу до свого суперника, назвавши його молодим і перспективним, припустивши, що Девіс може стати чемпіоном світу в найближчому майбутньому.

Звинувачення у расизмі та реакція Девіса

Під час пресконференції ситуація загострилася, коли Девіс звинуватив Берінчика у расизмі. За словами американця, українець нібито залишив у його номері коробку з бананами, кавунами та запискою. У відповідь Берінчик заявив, що не володіє англійською, тому не міг написати записку.

— Я не розмовляю і не пишу (англійською, – Ред.). Я бачив його дописи в медіа, і це має дивний вигляд – навіть просто згадувати таке. Деякі погані люди бачать у цьому можливість похайпувати. (Щодо бою, – Ред.) спершу хай вкладеться у вагу, і тоді ухвалимо рішення щодо того, щоб вийти з ним у ринг, — зазначив Берінчик.

Битва поглядів

Після пресконференції відбулася битва поглядів, під час якої Кішон Девіс виявив агресію, жестикулюючи перед суперником. В результаті його довелося відтягувати від Берінчика.

Цей поєдинок стане першим захистом титулу WBO для Дениса Берінчика, і відбудеться він на арені Театру в Медісон-сквер-гарден у Нью-Йорку.