Берінчик і Девіс: Напружена пресконференція перед боєм у Нью-Йорку
Напередодні важливого поєдинку в Нью-Йорку, який відбудеться в ніч із 14 на 15 лютого, чемпіон світу у легкій вазі за версією WBO Денис Берінчик та претендент на титул Кішон Девіс провели пресконференцію та традиційну битву поглядів.
Берінчик: Тренування і війна в Україні
Під час зустрічі з пресою Денис Берінчик ще раз нагадав про важку ситуацію в Україні, зазначивши, що війна триває, а щоденні обстріли стали звичною реальністю. Він підкреслив, що довгі 25 років наполегливої праці привели його до можливості виступати на легендарній арені Медісон-сквер-гарден.
— Тренувався і готувався до захисту. В Україні йде війна, нічого не змінилося, окрім щоденних обстрілів, ракет і бомб, – сказав Берінчик.
Він також висловив повагу до свого суперника, назвавши його молодим і перспективним, припустивши, що Девіс може стати чемпіоном світу в найближчому майбутньому.
Звинувачення у расизмі та реакція Девіса
Під час пресконференції ситуація загострилася, коли Девіс звинуватив Берінчика у расизмі. За словами американця, українець нібито залишив у його номері коробку з бананами, кавунами та запискою. У відповідь Берінчик заявив, що не володіє англійською, тому не міг написати записку.
— Я не розмовляю і не пишу (англійською, – Ред.). Я бачив його дописи в медіа, і це має дивний вигляд – навіть просто згадувати таке. Деякі погані люди бачать у цьому можливість похайпувати. (Щодо бою, – Ред.) спершу хай вкладеться у вагу, і тоді ухвалимо рішення щодо того, щоб вийти з ним у ринг, — зазначив Берінчик.
Битва поглядів
Після пресконференції відбулася битва поглядів, під час якої Кішон Девіс виявив агресію, жестикулюючи перед суперником. В результаті його довелося відтягувати від Берінчика.
Цей поєдинок стане першим захистом титулу WBO для Дениса Берінчика, і відбудеться він на арені Театру в Медісон-сквер-гарден у Нью-Йорку.





