Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Девіс вибачився за звинувачення Берінчика у расизмі перед усім світом

Обвинувачення у расизмі: Девіс вибачився перед Берінчиком

Американський боксер Кішон Девіс, який має намір відібрати чемпіонський титул WBO у Дениса Берінчика під час боксерського вечора в Нью-Йорку в ніч з 14 на 15 лютого, спростував свої попередні звинувачення в расизмі на адресу української команди. Девіс заявив, що коробка з бананами і кавунами, яку йому доставили, не була відправлена українською стороною.

Кішон Девіс про інцидент з фруктами

На пресконференції боксер звинуватив Берінчика в расизмі через отриману посилку, однак пізніше Девіс пояснив, що цю коробку йому надіслав суперник Василя Ломаченка – Теофімо Лопес. Внаслідок цього Девіс назвав Лопеса расистом і відмовився від можливого поєдинку з ним.

— Я чув, що це справа рук Теофімо Лопеса, але я не буду з ним битися. Я не хочу підтримувати його дії. Ти расист, брате. Шукай іншого суперника, – сказав Девіс.

Кішон також вибачився перед командою Берінчика, визнавши свою помилку в обвинуваченні.

— Ми мали намір висловити це під час зважування, але через інцидент я не зміг. Зараз я заспокоївся і хочу вибачитись за те, що обмовив вас на весь світ. Зрозумів, що ви діяли, аби уникнути расизму. Я це усвідомлюю. Українці поважають людей і ніколи не перетинають межі, — заявив він.

Згідно з інформацією порталу, звинувачення з боку Девіса було безвідповідальним, оскільки коробку міг відправити будь-хто.

Нагадаємо, під час пресконференції перед боєм Кішон Девіс звинуватив Берінчика в расизмі, заявивши, що той нібито надіслав йому коробку з бананами, кавунами та запискою.

Поєдинок Девіса з Берінчиком стане першим захистом пояса WBO для українця, який відбудеться в ніч з 14 на 15 лютого в Нью-Йорку на арені Театру в Медісон-сквер-гарден.