Без Світоліної: старт українських топтенісисток у сезоні-2025
У 2025 році тенісний календар розпочнеться важливими турнірами в Австралії та Новій Зеландії. Чотири українські спортсменки вже підтвердили свою участь у змаганнях WTA, які відбудуться в цих країнах.
Змагання у Брісбені, Австралія, розпочнуться 29 грудня, а вже наступного дня — 30 грудня — турнір відбудеться в Окленді, Нова Зеландія. У Брісбені заплановано участь 48 тенісисток, тоді як в Окленді змагатимуться 32 спортсменки.
Турніри WTA для українських тенісисток у 2025 році
На престижний турнір WTA 500 у Брісбені заявлені три українські тенісистки: Марта Костюк, Ангеліна Калініна та Даяна Ястремська.
Крім того, Юлія Стародубцева почне свій сезон на турнірі WTA 250 в Окленді.
Суперниці українок будуть визначені ближче до початку змагань, після проведення жеребкування.
На цей момент не відомо, на яких турнірах розпочнуть сезон-2025 Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Дар’я Снігур.
Минулого року п’ятеро українських тенісисток відкривали свій сезон на змаганнях в Окленді та Брісбені. Найкращі результати показала Еліна Світоліна, яка поступилася у фіналі американці Коко Гофф на турнірі в Окленді.





