Чернівецька команда “Буковина” досягла історичного успіху, вперше вийшовши у півфінал Кубка України з футболу. У вирішальному матчі чвертьфіналу “Буковина” здолала “Вікторію” із Сум, ще один клуб Першої ліги.
Матч відбувся 1 квітня у Чернівцях і завершився з рахунком 2:1 на користь господарів поля.
ФК Буковина — перший півфіналіст Кубка України
Перший гол у матчі було забито на четвертій хвилині. Його автором став Іван Тищенко, який відкрив рахунок і зробив це єдиним результативним ударом у першому таймі.
Після перерви “Вікторії” вдалося зрівняти рахунок завдяки автоголу Дмитра Шинкаренка. Проте на 84-й хвилині Микита Безуглий забив вирішальний гол, який приніс “Буковині” перемогу, уникнувши додаткового часу.
Шлях до півфіналу
Свій шлях у Кубку України “Буковина” розпочала з першого раунду. На шляху до півфіналу команда з Чернівців перемогла тернопільську “Ниву”, “Прикарпаття”, “Миколаїв”, “Пробій” з Городенки та “Вікторію” із Сум.
Це перший вихід “Буковини” до півфіналу Кубка України за всю історію клубу. Раніше команда тричі грала в 1/8 фіналу у 1992, 1994 та 2012 роках.
Інші учасники півфіналу
Інші три команди, які приєднаються до “Буковини” у півфіналі, визначаться у матчах команд Української Прем’єр-ліги, що відбудуться 2 квітня. У цих матчах “Олександрія” зіграє з “Шахтарем”, “Рух” прийме київське “Динамо”, а “Верес” зустрінеться з “Поліссям”.
Фото: ФК Буковина





