Берінчик готується до першого захисту титулу WBO у Нью-Йорку
Відомий український боксер Денис Берінчик разом зі своєю командою прибув до Нью-Йорка, де у ніч з 14 на 15 лютого він змагатиметься за перший захист чемпіонського пояса WBO у другій напівлегкій вазі. Його суперником стане американець Кішон Девіс.
Поєдинок на легендарній арені
Цей важливий бій відбудеться на престижній арені Театру в Медісон-сквер-ґарден, що вважається однією з найвідоміших у світі.
Підготовка Берінчика до бою
Перед вирушенням до Нью-Йорка, Берінчик записав відеозвернення з Лос-Анджелеса, у якому привітав своїх фанатів, заявивши: “Йоу-йоу. Побратимчикам всім гарної ночі, а в мене добрий ранок. Вирушаємо до Нью-Йорка”. Пізніше він поділився декількома відео з прогулянок засніженими вулицями Нью-Йорка.
Для 36-річного Берінчика цей поєдинок стане першим захистом титулу, який він здобув у травні 2024 року, перемігши мексиканця Емануеля Наваррете за рішенням суддів.
Історія перемоги
Нагадаємо, що під час того поєдинку, який тривав 12 раундів, судді віддали перемогу Берінчику з рахунком 115:113, 112:116, 116:112.
Цей бій обіцяє бути захоплюючим, і шанувальники боксу з нетерпінням очікують його результату.
Фото: Instagram/Денис Берінчик





