Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Берінчик приїхав до Нью-Йорка для першого захисту титулу WBO

Берінчик готується до першого захисту титулу WBO у Нью-Йорку

Відомий український боксер Денис Берінчик разом зі своєю командою прибув до Нью-Йорка, де у ніч з 14 на 15 лютого він змагатиметься за перший захист чемпіонського пояса WBO у другій напівлегкій вазі. Його суперником стане американець Кішон Девіс.

Поєдинок на легендарній арені

Цей важливий бій відбудеться на престижній арені Театру в Медісон-сквер-ґарден, що вважається однією з найвідоміших у світі.

Підготовка Берінчика до бою

Перед вирушенням до Нью-Йорка, Берінчик записав відеозвернення з Лос-Анджелеса, у якому привітав своїх фанатів, заявивши: “Йоу-йоу. Побратимчикам всім гарної ночі, а в мене добрий ранок. Вирушаємо до Нью-Йорка”. Пізніше він поділився декількома відео з прогулянок засніженими вулицями Нью-Йорка.

Для 36-річного Берінчика цей поєдинок стане першим захистом титулу, який він здобув у травні 2024 року, перемігши мексиканця Емануеля Наваррете за рішенням суддів.

Історія перемоги

Нагадаємо, що під час того поєдинку, який тривав 12 раундів, судді віддали перемогу Берінчику з рахунком 115:113, 112:116, 116:112.

Цей бій обіцяє бути захоплюючим, і шанувальники боксу з нетерпінням очікують його результату.

Фото: Instagram/Денис Берінчик