Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Андретті приєднається до Формули-1 як 11-та команда: з якого року?

Формула-1 знову з 11 командами: коли це станеться і хто долучиться

З 2026 року у Формулі-1 змагатимуться 11 команд. До перегонів приєднається нова команда під брендом Cadillac.

Цю новину оголосила пресслужба Формули-1, зазначивши досягнення угоди з американською корпорацією General Motors (GM).

Cadillac у Формулі-1: нова ера

У Формулі-1 відзначили, що General Motors досягла значних операційних успіхів та висловила твердий намір створити одинадцяту команду під брендом GM/Cadillac.

GM також планує у майбутньому стати постачальником двигунів, але для початкових сезонів 2026-2027 років їй доведеться співпрацювати з уже існуючим виробником.

Останній раз у 2016 році Формула-1 налічувала 11 команд. З 2017 року кількість команд скоротилася до десяти, і очікувалося, що ця цифра залишиться стабільною.

Новий учасник у королівських автоперегонах принесе ще два місця на стартовій решітці Формули-1.

Команда Cadillac розташується на заводі у Великій Британії, неподалік від легендарної траси Сільверстоун.

У сезоні 2024 року чемпіоном Формули-1 став гонщик Red Bull Макс Ферстаппен. Він здобув свій четвертий поспіль титул за два етапи до завершення чемпіонату. Хто переможе у Кубку конструкторів, ще невідомо, але фаворитами є McLaren і Ferrari.

Читайте також

  • Гемілтон дебютує за Ferrari на старому боліді: що відомо
  • ЄС не зміг виділити Україні достатньо ресурсів для захисту від атак РФ – Боррель
  • В Україні запустили автоматичну реєстрацію права власності на об’єкти нерухомості – подробиці
  • Вибухи у Київській області: росіяни запустили дрони, працює ППО
  • Білий дім підтвердив дозвіл ЗСУ бити ракетами ATACMS по Росії