Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У метрополітені збільшують кількість поїздів для прискорення перевезення пасажирів

Київське метро збільшує кількість поїздів для швидшого обслуговування пасажирів

Зранку після завершення повітряної тривоги міське метро у столиці працювало в режимі перевезень, проте кількість поїздів на лініях поступово збільшується.

Актуальні інтервали руху поїздів

Зараз інтервали між поїздами на різних лініях становлять:

  • «Червона» лінія: 3,5–4 хвилини;
  • «Синя» лінія: 4 хвилини;
  • «Зелена» лінія: 3,5–4 хвилини.

У метрополітені пояснили, що через тривалі нічні повітряні тривоги частина рухомого складу була заздалегідь розміщена в тунелях. Це дозволило додати ще 7 поїздів на кінцеві станції «Синьої» лінії.

Покращення обслуговування на інших лініях

На «Червоній» та «Зеленій» лініях активно видаються поїзди з електродепо, що також сприяє покращенню обслуговування пасажирів. Крім того, здійснено транзитну видачу поїздів з електродепо до найбільш завантажених станцій.

Нагадаємо, вранці через повітряну тривогу київське метро було переповнене людьми, що викликало значні незручності для пасажирів.

Більше з Новини КиєваБільше записів у Новини Києва »