Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У метро “Іподром” понад тиждень тече вода зі стелі

Вода тече зі стелі в переході до станції метро “Іподром”

Пасажири станції метро “Іподром” вже більше тижня стикаються з проблемою — вода тече зі стелі, утворюючи значні калюжі.

Реакція на ситуацію

Киянин Олег Листопад звернув увагу на цю проблему ще 29 жовтня. Тоді вода вже текла третій день. Чергова по станції повідомила, що це протікає міська каналізація і всі в курсі. На питання, що робити, якщо стеля обвалиться, відповідь була: “Відкриємо інший перехід”. Автор висловив занепокоєння щодо можливості повторення ситуації, як на “Деміївській”, на що отримав відповідь: “А при чому тут “Деміївська”?”.

Метрополітен знає про проблему, але нічого не робить? Фіксую як доказ, що їх попереджали“, – зазначає Олег Листопад.

Інші випадки проблем у метро

Варто згадати, що наприкінці вересня після тривалих ремонтів відновили рух на станції метро “Деміївська”. Рух був зупинений через затоплення. Вартість робіт склала 383 млн грн.

Заключні думки

Ця ситуація викликає занепокоєння серед пасажирів, оскільки подібні інциденти можуть загрожувати безпеці. Необхідно вжити заходів для усунення протікання та забезпечення безпеки громадян.

Більше з Новини КиєваБільше записів у Новини Києва »