Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Києві за місяць демонтували понад 300 нелегальних кіосків

Київ позбавився понад 300 незаконних кіосків за місяць

Протягом останнього місяця столиця України суттєво очистилася від нелегальних малих архітектурних форм (МАФів), автолавок та інших тимчасових споруд.

Деталі очищення Києва

Комунальне підприємство “Київблагоустрій” повідомило про активні демонтажні роботи, що охопили всі 10 районів міста. За місяць було видалено понад 350 незаконних об’єктів.

Які об’єкти були демонтовані

  • 200 сезонних тимчасових споруд
  • 62 інших тимчасових споруд
  • 18 автолавок

Святошинський та Деснянський райони лідирують за кількістю прибраних конструкцій у жовтні.

Вплив на обличчя міста

Комунальники зазначають, що результати їхньої праці вже можна побачити на вулицях Києва. Проте, за їхніми словами, роботи ще чимало.

Детальну інформацію про кількість демонтованих об’єктів у кожному районі можна побачити на інфографіці.

Читайте також про рекордні збори столичних паркувальників у жовтні.

Нагадаємо, що з вулиць Києва протягом місяця також було видалено понад 2 500 незаконних вивісок.

Більше з Новини КиєваБільше записів у Новини Києва »