Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Києві вперше за п’ять років зменшився велотрафік

Вперше за п’ять років у Києві зменшився велотрафік

У Києві кількість велосипедистів у минулому році знизилася на 28% у будні дні та на 17% у вихідні порівняно з 2022 роком, коли проводився попередній підрахунок.

Дані дослідження

Це зменшення було виявлено за результатами підрахунку, проведеного ГО “Асоціація велосипедистів Києва”. Зменшення є значним, враховуючи попередній ріст популярності велоспорту під час карантину та на початку повномасштабного вторгнення.

Можливі причини зменшення

Експерти припускають, що падіння велотрафіку може бути пов’язано з різними зовнішніми факторами. Зокрема, впливала повітряна тривога під час підрахунків у будні, яка могла зумовити відмову від поїздок. Також важливими можуть бути сезон відпусток та зміни в методології дослідження.

Умови та методи підрахунку

У той же час, в організації зазначають, що погода під час підрахунків у 2022-2024 роках була схожою, як і період підрахунку — кінець червня – початок липня.

Статистика користування велосипедом

  • 57% велосипедистів рухаються по тротуарам
  • 31-37% їздять по дорозі
  • 6-12% використовують велоінфраструктуру

Літній підрахунок велосипедистів 2024 року показав, що кияни активно використовують велосипеди як у будні для поїздок на роботу чи у справах (3743 особи), так і у вихідні для відпочинку (3477 осіб).

Ці дані підкреслюють важливість розвитку велоінфраструктури для забезпечення безпеки та комфорту велосипедистів у місті.

Більше з Новини КиєваБільше записів у Новини Києва »