Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

У Києві водій пошкодив шість авто і намагався втекти

Київ: водій пошкодив шість автомобілів і намагався втекти

У столиці місцеві мешканці допомогли зупинити водія, який, пошкодивши шість машин, намагався втекти з місця події.

Деталі інциденту

Згідно з інформацією від Патрульної поліції Києва, інцидент стався в Дніпровському районі міста. Свідки повідомили, що водій автомобіля марки Volkswagen наїхав на припарковані машини та спробував зникнути з місця аварії.

Попередньо встановлено, що водій, ймовірно перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не зміг впоратися з керуванням, що й призвело до аварії. Небайдужі громадяни швидко зреагували, затримавши його, та викликали поліцію.

Відмова від огляду та подальші дії

Водій категорично відмовився проходити перевірку на вміст алкоголю у крові, згідно з встановленими правилами. У зв’язку з цим, поліцейські відсторонили його від керування транспортним засобом і склали відповідні адміністративні протоколи. Остаточне рішення у справі буде прийнято в суді.

Цей випадок ще раз нагадує про важливість відповідального ставлення до керування автомобілем та готовність громадян допомогти у складних ситуаціях на дорозі.

Більше з Новини КиєваБільше записів у Новини Києва »