У Києві показали фільм “Одного літа в Україні” про іноземних добровольців
Прем’єра у столиці
У столиці України відбулася презентація фільму “Одного літа в Україні”, режисером якого виступив Володимир Тихий. Цей фільм вже скоро можна буде побачити в українських кінотеатрах.
Історія створення фільму
Хоча початковим задумом було створення стрічки для американської аудиторії, процес зйомок показав, що це важлива історія і для українського глядача. Режисер Володимир Тихий зазначив, що фільм розповідає не лише про війну, але і про людей, які, попри культурні та мовні бар’єри, обрали боротися за справедливість і свободу.
Емоції та переживання
Фільм обіцяє глядачам широкий спектр емоцій: від сліз до усмішок. Це історія, яка вміщує в собі і моменти суму, і легкі, жартівливі епізоди.
Інші кіноновинки у Києві
Якщо ви ще не встигли побачити “Пригоди Паддінгтона в Перу”, поспішайте, адже покази на великих екранах добігають кінця. Також варто звернути увагу на стрічку українського виробництва “Коли ти вийдеш заміж?”, яка порадує глядачів не лише чудовою історією, але й красивими краєвидами Києва та романтичною подорожжю разом з головною героїнею.





