Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Суд розгляне справу про вбивство підлітка на станції фунікулера

Судове засідання щодо загибелі підлітка на станції фунікулера

Через два тижні відбудеться судове засідання, на якому розглядатимуть справу трагічної загибелі 16-річного хлопця на верхній станції фунікулера.

Суспільний резонанс і підтримка

Трагедія викликала значний суспільний резонанс. Багато небайдужих людей, зокрема молодь, збираються біля будівлі суду, висловлюючи свою підтримку та вимогу до справедливого покарання винного.

Наступне засідання призначено на 18 листопада 2024 року о 11:00 за адресою вул. Дегтярівська 31А.

Обставини трагічної події

Інцидент трапився 7 квітня на верхній станції фунікулера. Слідство встановило, що службовець УДО, перебуваючи у вагоні, почав агресивно поводитися з пасажирами, включаючи неповнолітніх. Вийшовши з вагона, цей чоловік силоміць штовхнув підлітка у вікно, що призвело до трагічних наслідків. Хлопець отримав смертельні поранення шиї від розбитого скла. Виявилося, що нападник був у стані алкогольного сп’яніння, його затримали.

Юридичні наслідки

Спочатку злочин було кваліфіковано як хуліганство, але пізніше підозру перекваліфікували на частину 2 статті 115 Кримінального кодексу України, що передбачає довічне ув’язнення.

Спогади про загиблого

Поховання юнака відбулося 10 квітня в Києві. Звали його Максим Матерухін. Він захоплювався спортом, навчався у футбольній школі та клубі. Хлопець був учнем десятого класу київської школи №36.

Справу проти його вбивці було передано до суду наприкінці травня, і розгляд триває до цього часу.

Більше з Новини КиєваБільше записів у Новини Києва »