Юнаки Шахтаря U-19 здобули третю перемогу в юнацькій Лізі УЄФА
Команда Шахтар U-19 з Донецька впевнено продовжує свою переможну ходу в юнацькій Лізі УЄФА, здобувши вже третю перемогу. У четвертому турі змагань українські футболісти перемогли однолітків із швейцарського Янг Бойз.
Цей матч відбувся на стадіоні Паркштадіон у німецькому Гельзенкірхені, де Шахтар U-19 здолав суперників з рахунком 3:2.
Хід матчу: Шахтар U-19 проти Янг Бойз U-19
Гра розпочалася з того, що номінальні гості першими відкрили рахунок. Фелікс Цимба реалізував пенальті, вивівши Янг Бойз вперед.
Однак, вже на 29-й хвилині, Віктор Цуканов зрівняв рахунок. Під кінець першого тайму підопічні Олексія Бєліка зуміли забити ще двічі. Спочатку Єгор Костюк, а потім Владислав Тютюнов зробили рахунок 3:1 на користь Шахтаря.
У другому таймі українська команда допустила автогол, автором якого став Олександр Башмарін, проте Шахтар зумів втримати переможний рахунок.
Підсумок матчу: Шахтар U-19 — Янг Бойз U-19 — 3:2
- Голи: Цуканов, 29; Костюк, 35; Тютюнов, 43 — Цимба, 11 (пен.); Башмарін, 82 (авт.)
У попередніх матчах Шахтар також відзначився двома перемогами над італійською Болоньєю (4:3) та лондонським Арсеналом (1:0), але поступився італійській Аталанті з рахунком 0:3.
Після чотирьох турів Шахтар U-19 має дев’ять очок і займає шосте місце в турнірній таблиці.
Наступний матч у рамках юнацької Ліги УЄФА команда проведе 27 листопада. Цей раз матч відбудеться на виїзді проти нідерландського ПСВ Ейндховен U-19.





