Вчорашній ракетний удар зачепив енергетичні підстанції АЕС – МАГАТЕ
Вчора Російська Федерація завдала ракетного удару по підстанціям, які забезпечують електроенергією атомні електростанції України. Про це повідомляється у заяві Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) з посиланням на українську владу.
Наслідки удару для атомних станцій
МАГАТЕ отримало інформацію від української сторони про те, що ракетний обстріл знову вразив електричні підстанції, які АЕС використовують для передачі та отримання електроенергії, повідомляє агентство.
Особливо постраждала Хмельницька АЕС, яка втратила зв’язок з двома лініями електропередачі. Крім того, Хмельницька, Рівненська та Южно-Українська АЕС були змушені знизити рівень потужності в якості запобіжного заходу. Один з реакторів на Рівненській АЕС було відключено від мережі.
У цілому, три українські атомні електростанції скоротили виробництво електроенергії після останнього ракетного удару.
Пошкодження підстанцій
Підстанції, які відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки атомних електростанцій, вже були пошкоджені під час попередніх атак, нагадує агентство.





