Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Під час канікул у Києві суттєво зменшилась захворюваність на грип

Зниження захворюваності на грип у Києві під час канікул

У минулий тиждень, коли школярі вирушили на канікули, у Києві спостерігалося значне зменшення кількості випадків захворювання на грип та ГРВІ. Загалом у столиці було зафіксовано 9 433 нових випадки.

Статистика захворювань

Згідно з даними «Київського міського центру контролю та профілактики хвороб МОЗ», у порівнянні з попереднім тижнем, захворюваність у місті знизилася на 25,9%. Це зниження торкнулося як дорослих, так і дітей. Зокрема, серед дітей було виявлено 5 855 випадків захворювання, що на 27% менше, ніж минулого тижня, коли цей показник складав 8 026. Серед дорослих кількість випадків зменшилася з 4 699 до 3 578, що становить зниження на 23,9%.

Госпіталізація та COVID-19

Попри загальне зниження захворюваності, кількість госпіталізованих пацієнтів серед дорослих і дітей зросла. Протягом останнього тижня у лікарні Києва звернулися 157 осіб, з яких 122 – діти.

Окрім цього, у столиці зареєстровано 90 нових випадків COVID-19, з яких 4 випадки серед дітей до 17 років. Госпіталізовано 15 людей, серед яких троє – діти, а в інтенсивній терапії перебуває один пацієнт.

Епідемічна ситуація

Наразі рівень захворюваності в Києві залишається у 2,5 рази нижчим за епідемічний поріг. Це свідчить про ефективність обмежувальних заходів і канікул у боротьбі з поширенням інфекцій.

Нагадаємо, що вакцинація є найбільш надійним захистом від важких форм грипу та коронавірусної інфекції.

Більше з Новини КиєваБільше записів у Новини Києва »