Передача показань лічильників: останні дні для дій
Мешканців столиці закликають вчасно передати показання лічильників на гарячу воду, оскільки від цього залежить правильність нарахувань за комунальні послуги.
Чому важливо передати показання вчасно?
Як повідомляє «Київтеплоенерго», якщо мешканці не передадуть дані про споживання гарячої води до кінця місяця, то нарахування будуть здійснені на підставі середнього обсягу споживання за попередній рік.
Способи передати показання
Існує кілька зручних способів передати показання лічильників:
- використовуючи особистий кабінет на сайті Центру комунального сервісу;
- через особистий кабінет на сайті Київтеплоенерго;
- за допомогою мобільного додатку «Комуналка»;
- зателефонувавши до Call-центру за номером (044)247-40-40 або на мобільні: (099)247-40-40, (093)-247-40-40, (096)247-40-40;
- на безкоштовну телефонну лінію 0 800 404 407;
- скориставшись стаціонарними телефонами сервісних центрів.
Власники бойлерів у будинках з централізованим гарячим водопостачанням повинні щомісяця передавати показання, навіть якщо вони не змінилися.





