Обшуки в КМДА: розслідування старої справи
У п’ятницю, 7 лютого 2025 року, в приміщеннях Київської міської державної адміністрації (КМДА) відбуваються обшуки. Ці слідчі дії проводяться в рамках розслідування, яке стосується подій, що сталися ще 15 років тому.
Причина обшуків
Підставою для обшуків є рішення Печерського районного суду Києва від 28 січня 2025 року. Слідчі дії спрямовані на виявлення можливих неправомірних дій з боку посадовців, що мали місце у 2009 році.
Суть розслідування
Головна увага слідчих зосереджена на відчуженні майна територіальної громади Києва. Ведеться перевірка можливих зловживань службовим становищем посадових осіб, які могли бути залучені до цих дій.
Реакція КМДА
Київська міська адміністрація заявила про свою готовність співпрацювати зі слідством, надаючи всі необхідні документи. Представники адміністрації висловлюють надію на неупередженість і об’єктивність розслідування.
На даний момент подробиці справи не розголошуються, а результати слідчих дій ще не були оприлюднені.
Великий Київ у Google News
Слідкуйте за новинами від “Великий Київ” у Google News.





