Розслідування земельної корупції у Київраді та КМДА: Кличко сподівається на об’єктивність
Другий день поспіль правоохоронні органи проводять масштабну операцію з протидії земельній корупції в Київській міській державній адміністрації (КМДА) та Київраді. Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що міська влада активно співпрацює з правоохоронцями, надаючи всю необхідну документацію, і висловив надію на неупереджене розслідування.
Заява Кличка щодо розслідування
Віталій Кличко у своїх соцмережах повідомив, що у випадку доведення фактів у суді, будуть прийняті відповідні управлінські рішення. Він підкреслив, що рішення з земельних питань, які зараз під слідством, приймалися згідно з регламентом і були підтримані всіма фракціями Київради як на комісіях, так і в сесійній залі.
“Боротьба з корупцією є важливим викликом для нашої країни. Цей процес повинен бути ефективним і прозорим на всіх рівнях державного управління та широко висвітлюватися у засобах масової інформації, як це відбувається з Києвом”, – зазначив Віталій Кличко.
Хронологія подій
- Вчора НАБУ та САП оголосили про проведення масштабної операції з викриття земельної корупції у КМДА та Київраді.
- Увечері того ж дня було затримано 7 учасників злочинної організації, які займалися махінаціями з землею на рівні Київради.
- Сьогодні у КМДА знову проводяться обшуки, слідчі шукають докази у справі давністю 15 років.





