У начальника Мін’юсту можуть конфіскувати елітний автомобіль
Розслідування проти посадовця
Посадовець з Міністерства юстиції користувався дорогим автомобілем вартістю 3,29 мільйона гривень, який придбала його донька. Однак слідство, проведене Державним бюро розслідувань і Національним агентством з питань запобігання корупції, виявило, що легальних доходів для такої покупки в родині чиновника не було. Зараз прокуратура подала судовий позов з вимогою конфіскувати автомобіль на користь держави. У випадку позитивного рішення суду, це стане черговим кроком у боротьбі з корупцією у владі.
Деталі справи
Слідчі встановили, що елітний транспортний засіб був оформлений на дочку начальника міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, однак фактично використовувався самим посадовцем. Аналіз фінансових потоків родини вказав на невідповідність між доходами і витратами, що може свідчити про ймовірне незаконне збагачення.
Судове рішення
Зібрані докази стали підставою для Спеціалізованої антикорупційної прокуратури звернутися до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання цього активу необґрунтованим і його конфіскацію. Суд має вирішити, чи залишиться елітний транспорт у власності родини чиновника, чи буде він переданий до державного бюджету.





