Ладижинська ТЕС припинила роботу після обстрілу
У Вінницькій області тривають роботи з усунення наслідків недавнього обстрілу російськими військами енергетичної системи. В результаті цього інциденту Ладижинська теплоелектростанція змушена була зупинити свою діяльність, а споживачів наразі підключено до резервної схеми живлення.
Стан роботи ТЕС у Вінницькій області
Згідно з повідомленням Укренерго, спеціалісти інтенсивно працюють над ліквідацією наслідків. В даний час Ладижинська ТЕС не функціонує, ведеться демонтаж завалів і відновлення пошкодженого обладнання.
Олександр Піщик, заступник голови ОВА, зазначив, що через повне відключення електроенергії на станції без електропостачання залишилися 430 населених пунктів. Проте, завдяки резервній схемі, було забезпечено електрикою населені пункти, де проживають близько 222 тисяч мешканців.
Таким чином, масштабні зусилля енергетиків спрямовані на відновлення стабільного електропостачання в регіоні, що потерпає від наслідків військових дій. Сподіваємось на швидке повернення нормального функціонування критичної інфраструктури.





