Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Кияни закликають встановити смітники біля магазинів, аптек і банків

Кияни закликають до встановлення смітників біля магазинів, аптек та банків

Проблема відсутності смітників у Києві

У деяких районах столиці України, Києві, часто можна побачити сміття на вулицях. Проте це не завжди свідчить про недбалість місцевих жителів. Часто проблема полягає у відсутності смітників — їх просто неможливо знайти поруч.

Ініціатива містян

З метою вирішення цієї проблеми, мешканці Києва звернулися до міської влади з проханням зобов’язати власників бізнесу встановлювати смітники біля своїх закладів. Вони подали відповідну петицію на розгляд Київради.

«Часто буває так, що виходиш із магазину чи аптеки, і потрібно викинути чек або обгортку, але немає куди. Це створює безлад на прилеглих територіях», – зазначає автор петиції Дмитро Сичов.

Активіст закликає усіх об’єднати зусилля для створення чистішого та комфортнішого міста.

Як підтримати ініціативу

Ініціативу можна підтримати, підписавши петицію на сайті Київради.

Раніше в Києві

Раніше повідомлялося, що в Дарницькому районі після звернень мешканців була здійснена очистка території від сміття та бетонних плит.

  • Київ
  • Петиція
  • Смітник
  • Сміття
Більше з Новини КиєваБільше записів у Новини Києва »