Терміново: киян закликають передати показання лічильників
У Києві розпочався період передачі показань квартирних лічильників. Місцевих жителів просять не затягувати з цим процесом і передати дані якнайшвидше.
Які дані потрібно передати
Центр комунального сервісу інформує, що, окрім обсягів споживання гарячої та холодної води, мешканцям, чиї квартири обладнані лічильниками тепла, також необхідно передавати показання щодо теплової енергії.
Як передати показання
Існує кілька способів для передачі показань дистанційно:
- Особистий кабінет споживача на платформі ЦКС;
- Особистий кабінет на сайті Київтеплоенерго;
- Особистий кабінет на сайті Київводоканал;
- Мобільний додаток «Комуналка»;
- Зателефонувавши до Call-центру за номером (044) 247-40-40 або іншими мобільними номерами;
- Безкоштовна телефонна лінія: 0 800 404 407 (з мобільного);
- Чат-бот у Viber та Telegram для передачі показань;
- Додаткові стаціонарні номери сервісних центрів.
Щомісячний обов’язок
Якщо у вас встановлений бойлер і ви не користуєтеся гарячою водою, все одно обов’язково щомісяця подавайте показання лічильника, навіть якщо вони не змінилися.





