Людмила Кіченок завершила виступи на Підсумковому турнірі WTA
Українська тенісистка Людмила Кіченок разом із латвійською партнеркою Єленою Остапенко завершили свої виступи на парному Підсумковому турнірі WTA, зазнавши третьої поразки поспіль.
У своєму останньому матчі групового етапу вони поступилися американці Ніколь Меліхар-Мартінес та австралійці Еллен Перес із рахунком 1:6, 3:6.
Звіт про матч Кіченок та Остапенко на турнірі WTA
Матч тривав рівно годину, протягом якої Кіченок та Остапенко виконали один ейс та заробили 12 віннерів, проте допустили 34 невимушені помилки — утричі більше, ніж їхні суперниці.
Перша партія була не на користь Кіченок та Остапенко: Меліхар-Мартінес і Перес швидко повели 5:0, з двома брейками. Хоча українсько-латвійський дует взяв свою подачу в шостому геймі, суперниці завершили сет.
Другий сет був більш напруженим: після рахунку 1:1 у третьому геймі Меліхар-Мартінес та Перес зробили брейк, і хоча Кіченок та Остапенко намагалися наздогнати, жоден з тандемів не припустився помилок у наступних п’яти геймах. Американка та австралійка закріпили свою перемогу ще одним брейком.
Відеоогляд матчу Кіченок/Остапенко – Меліхар-Мартінес/Перес
Нагадаємо, що Кіченок та Остапенко були першими сіяними на турнірі, проте не змогли виграти жодного з трьох матчів. У першому турі вони програли чесько-американському дуету Катержини Сінякової та Тейлор Таунсенд на тайбрейку. У другому матчі їх обіграв тайвансько-бельгійський дует Сє Шувей та Елізе Мертенс у двох сетах.





