Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Кіченок завершила участь у парному Підсумковому турнірі WTA

Людмила Кіченок завершила виступи на Підсумковому турнірі WTA

Українська тенісистка Людмила Кіченок разом із латвійською партнеркою Єленою Остапенко завершили свої виступи на парному Підсумковому турнірі WTA, зазнавши третьої поразки поспіль.

У своєму останньому матчі групового етапу вони поступилися американці Ніколь Меліхар-Мартінес та австралійці Еллен Перес із рахунком 1:6, 3:6.

Звіт про матч Кіченок та Остапенко на турнірі WTA

Матч тривав рівно годину, протягом якої Кіченок та Остапенко виконали один ейс та заробили 12 віннерів, проте допустили 34 невимушені помилки — утричі більше, ніж їхні суперниці.

Перша партія була не на користь Кіченок та Остапенко: Меліхар-Мартінес і Перес швидко повели 5:0, з двома брейками. Хоча українсько-латвійський дует взяв свою подачу в шостому геймі, суперниці завершили сет.

Другий сет був більш напруженим: після рахунку 1:1 у третьому геймі Меліхар-Мартінес та Перес зробили брейк, і хоча Кіченок та Остапенко намагалися наздогнати, жоден з тандемів не припустився помилок у наступних п’яти геймах. Американка та австралійка закріпили свою перемогу ще одним брейком.

Відеоогляд матчу Кіченок/Остапенко – Меліхар-Мартінес/Перес

Нагадаємо, що Кіченок та Остапенко були першими сіяними на турнірі, проте не змогли виграти жодного з трьох матчів. У першому турі вони програли чесько-американському дуету Катержини Сінякової та Тейлор Таунсенд на тайбрейку. У другому матчі їх обіграв тайвансько-бельгійський дует Сє Шувей та Елізе Мертенс у двох сетах.