Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

“Динамо” не змогло перемогти “Колос” на виїзді

«Динамо» не змогло здобути перемогу у грі проти «Колоса»

У рамках 15-го туру Української прем’єр-ліги київське «Динамо» провело виїзний матч проти команди «Колос» з Ковалівки. Поєдинок закінчився нічиєю з рахунком 1:1.

Коментарі тренера

Головний наставник київської команди Олександр Шовковський пояснив, що його підопічні не змогли здобути перемогу через брак часу на підготовку. За його словами, суперник мав цілий тиждень на підготовку, тоді як «Динамо» – лише два дні.

«Ми усвідомлювали, що підготовка суперника була довшою. Бувають моменти, коли ти готовий, але м’яч не йде у ворота, а випадковий рикошет біля наших – це вже гол», – зазначив Шовковський.

Шанси в другому таймі

У другій половині гри «Динамо» мало декілька можливостей для взяття воріт. Наприкінці зустрічі команда мала три нагоди, які, на жаль, не вдалося реалізувати.

«Ми втратили два важливі очки. В Ковалівці завжди непросто грати. Готуємося до наступних матчів», – підсумував тренер.

Поточна ситуація у турнірній таблиці

Станом на зараз, турнірна таблиця УПЛ виглядає наступним чином:

Раніше «Динамо» здобуло перемогу над «Поліссям» на домашньому полі з мінімальною перевагою.

Більше з Новини КиєваБільше записів у Новини Києва »