Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

“Ділянки у парку біля озера Вербне передадуть у комунальну власність”

Передача “нічийних” ділянок парку біля озера Вербне у комунальну власність

Планується, що територія парку відпочинку навколо озера Вербне буде передана у комунальну власність для забезпечення належного догляду та створення інклюзивного простору для всіх відвідувачів.

Цю ініціативу підтримує Київська міська рада. Депутатка Київради Ганна Свириденко зазначила, що поточний стан “безгосподарних” ділянок є незадовільним і створює дискомфорт для місцевих жителів. Зокрема, мами з дітьми змушені обходити небезпечні місця, щоб дістатися до дитячого майданчика, а люди похилого віку часто скаржаться на нерівні доріжки.

Покращення інфраструктури для всіх

Свириденко підкреслила, що передача цих ділянок у комунальну власність міста з подальшим закріпленням за КП “Плесо” дозволить покращити територію, зробити її безпечнішою та зручнішою для всіх, хто бажає відпочити біля озера.

Нагадаємо, КП “Плесо” займається капітальним ремонтом зони відпочинку біля озера Вербне. Хоча точна вартість робіт не уточнюється, минулого року повідомлялося, що планується витратити майже 10,5 млн грн на благоустрій цієї території. Зараз триває другий етап ремонтних робіт, які спрямовані на покращення інфраструктури та забезпечення її доступності для маломобільних груп населення.

Плани на майбутнє

  • Ремонт інклюзивного майданчика
  • Оновлення дитячих зон
  • Встановлення нових кабінок для переодягання
  • Монтаж питного фонтанчика та пляжної душової стійки

Ці заходи спрямовані на створення комфортного та безпечного простору для відпочинку всіх жителів та гостей міста.

Більше з Новини КиєваБільше записів у Новини Києва »